سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فرش فریز ماشینی چیست ؟

فرش کاشان قالی کاشان فرش فریز فانتزی و مدرن قیمت و خرید فرش انواع فرش فانتزی و مدرن

فرش های ماشینی به دو دسته کلی فرش های سنتی و کلاسیک یا فرش های مدرن و فانتزی تقسیم می شوند. فرش های فانتزی و مدرن انواع جدیدی از فرش های ماشینی هستند که برای استفاده در فضا ها و دکوراسیون های امروزی کابرد دارند . این دسته از فرش های ماشینی کاشان ویژگی های خاصی دارند که برای این نوع استفاده در نظر گرفته شده است . فرش های مدرن انواع مختلفی مانند فرش های شگی ، فرش های کلاریس ، فرش های عروسکی و کودک ، فرش های وینتیج یا کهنه نما ، فرش های شنل ، فرش های فریز و .... دارند. در این متن با فرش های فریز ماشینی که از انواع فرش های مدرن هستند بیش تر آشنا می شویم .

فرش فریز ماشینی کاشان و ویژگی ها آن

فرش های فریز از جدید ترین فرش های مدرن و فانتزی ماشینی کاشان هستند که با استقبال بسیار بالایی رو به رو شده اند . این نوع فرش ها برای ویژگی هایی منحصر به فرد دارند که سبب فروش بالای آن ها شده است . فرش های فریز معمولا با الیاف پلی استر و پلی پروپیلن بافته می شوند و قیمت بسیار کم تری نسبت به فرش های ماشینی دارند . در سوی دیگر مقاومت و دوام فرش های فریز بسیار بالا بوده و به همین دلیل برای استفاده در فضا های شلوغ و پر رفت و آمد بسیار مناسب هستند . فرش های فریز ماشینی دارای ارتفاع نخ خاب مناسبی بوده و از این نظر نرم تر از گلیم فرش ها محسوب می شوند. هم چنین می توان گفت گلیم دارای بافتی یکنواخت است اما فرش فریز ماشینی ریشه هایی پر پیچ و تاب داشته و ممکن است برجستگی هایی در بافت نیز داشته باشد .

از دیگر ویژگی های فرش فریز ماشینی نرمی بالای بافت است . فرش های فریز معمولا با شانه و تراکم های پایینی بافته می شوند . در بافت این فرش به دلیل تراکم پایین گره از الیاف ضخیمی استفاده می شود. به همین دلیل بافت فرش فریز نرم تر از گلیم است . فرش فریز سبک ورزن بوده و شست و وشوی بسیار آسانی نیز دارد . این ویژگی باعث می شود گزینه ای مناسب برای استفاده در فضا هایی مانند آشپزخانه و یا اتاق کودک باشد.

فرش های فریز مدرن تنوع طرح و نقش بسیار بالایی دارند . این گروه از فرش های ماشینی کاشان به دلیل طرح های ساده فراوانی که دارند برای استفاده در دکوراسیون های مدرن بسیار مناسب هستند . در فرش های فریز از الیاف براقی استفاده می شود. این ویژگی باعث شده فرش های فریز ظاهری جذاب و دل چسب داشته باشند و به راحتی نظر هر بیننده ای را به خود جلب کنند . فرش های فریز ماشینی کاشان در انواع طرح ها مانند طرح های سنتی و کلاسیک ، گبه ، سه بعدی ، فانتزی و مدرن و ... بافته می شوند .

خرید فرش فریز فانتزی مدرن کاشان 

برای خرید اینترنتی فرش فریز ماشینی کاشان فروشگاه قالی کاشان را پیشنهاد می دهیم . فروشگاه اینترنتی قالی کاشان انواع فرش های مدرن و فاننزی فریز را با جدید ترین و زیبا ترین طرح ها دارا می باشد . انواع فرش های فریز در طرح های متنوع و رنگ بندی های مختلف را می توان درابعاد متفاوت مثل فرش 9 متری ، فرش 6 متری ، فرش 12 متری ، فرش 4 متری و ... در این فورشگاه خرید نمود. محصولات قالی کاشان قیمت بسیار مقرون به صرفه و ارزان تری نیز دارند . در فروشگاه قالی کاشان فرش های با کیفیت ماشینی به قیمت کارخانه عرضه می شوند . فروش مستقیم فرش کاشان به قیمت ارزان کارخانه با ارائه ضمانت نامه کتبی 5 ساله از مواردی است که سبب شده فروشگاه قالی کاشان محبوبیت بالایی در بین خریداران فرش های کاشان داشته باشد .