سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فرش شگی فلوکاتی چیست ؟

فرش شگی فلوکاتی زمینه قرمز کاشان-فرش پرزبلند-فرش کاشان-قالی کاشان

در مطالب قبلی وبلاگ در مورد انواع فرش های فانتزی به خصوص فرش های شگی صحبت کردیم. همان طور که می دانید فرش های شگی در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. در فرش های شگی از انواع مختلفی از طرح های ساده و سه بعدی استفاده شده است. به همین دلیل برای خرید فرش های شگی محدودیتی وجود ندارد. در این مان قصد داریم به بررسی جدید ترین نوع فرش های شگی یعنی فرش شگی فلوکاتی کاشان بپردازیم. این نوع از فرش های شگی ویژگی های حاصی دارند که سبب شده له محبوبیت بالایی دست پیدا کنند. در صورتی که قصد خرید فرش شگی دارید یپشنهاد می کنم این متن را در در ادامه به خوبی مطالعه کنید.

فرش شگی فلوکاتی چیست؟

فرش شگی فلوکاتی در گروه فرش های شگی یا پرزبلند قرار می گیرد. این فرش ماشینی همانند سایر فرش های شگی بافتی با نخ های ضخیم و بلند دارد. خاب این فرش نیز مانند بیش تر فرش های شگی بالای 50 میلی متر است. در بافت این فرش از نخ های جدیدی به نام فلوکاتی استفاده شده است. الیاف فلوکاتی از مدرن ترین نوع الیاف فرش هستند که کیفیتی بی نظیر دارند. در الیاف فلوکاتی نرمی و لطافت بی نظیری وجود دارد. به همین دلیل است که فرش های شگی فلوکاتی بسیت به سایر فرش های شگی بافتی نرم تر دارند. هم چنین با گذست زمان نرمی بافت خود را از دست نمی دهند. این دسته از فرش های فانتزی و مدرن سال ها با همان کیفیت باقی خواهند ماند. 

ویژگی دیگری که فرش های شگی فلوکاتی دارند هیت ست بودن الیاف است. نخ های استفاده شده در فرش شگی در فشار و حراارت بالا قرار میگیرند. به این فرآیند هیت ست شدن گفته میش ود. این نوع الیاف به همین خاطر مقاومت و دوام بسیار بالایی پیدا می کنند. هم چنین پرزدهی خود را از دست می دهند. از سوی دیگر عدم پرزدهی در فرش سبب می شود حساسیت زا نباشد. به همین خاطر است که فرش های شگی فلوکاتی برای استفاده در اتاق کودک نیز مناسب می باشند. این فرش با وجود مزایا و خصوصیات بسیار زیادی که دارد نسبت به سایر فرش های ماشینی قیمت ارزان تری دارد. مزیت دیگر فرش های شگی وزن سبک و جابجایی راحت است. این ویژگی شستشوی این فرش را نیز بسیار آسان کرده است. البته الیاف این فرزش نیز در برابر  جذب کثیفی مقاومت بالایی دارند. 

طرح های فرش شگی فلوکاتی

فرش شگی فلوکاتی کاشان دارای زمینه ای ساده و بدون نقش است. به همین دلیل این فرش برای استفاده در دکوراسیون های مدرن و ساده بسیار مناسب است. این فرش با رنگ های براق و فوق العاده متنوعی بافته می شود. از این رو هر رنگ بندی که دوست داشته باشید را می توانید در این فرش انتخاب کنید. فرش شگی محدودیت ابعاد نیز نداشته و در سایز های متنوعی تولید می شود. البته این فرش بیش تر برای تزیین دکوراسیون استفاده شده و دارای سایز های کوچک است. هم جنین این فرش را می توانید در شکل های متنوع مانند بیضی و دایره نیز خرید کنید. فرش شگی فلوکاتی صورتی، قرمز و نقره ای از پرفروش ترین طرح های این نوع فرش فانتزی و مدرن هستند. 

خرید فرش شگی فلوکاتی 

برای خرید فرش های شگی فلوکاتی بهترین راه مراجعه به سایت قالی کاشان است. در این فروشگاه انواع فرش های فانتزی و مدرن، فرش کلاسیک، فرش سنتی و گبه، گلیم و گلیم فرش، فرش وینتیج، فرش کودک، فرش عروسکی، فرش آشپزخانه و .. به فروش رسیده است. فروش فرش به قیمت کارخانه و به صورت مستقیم در این فروشگاه سبب شده قیمت محصولات در این فروشگاه بسیار مقرون به صرفه باشد. در این فروشگاه ارسال رایگان نیز برای خریدی آسان تر و رضایت مندی بیش تر در نظر گرفته شده است.