سفارش تبلیغ
صبا ویژن

طرح باغ ارم کاشان

 

طرح باغ ارم 1000 شانه قالی کاشان

اگر به دنبال خرید فرشی برای دکوراسیون سنتی کلاسیک خود می باشید طرح های بیشماری پیش روی شما می باشد. یکی از ویژگی های فرش کاشان تنوع در محصولات و طرح و رنگ فرش می باشد. به همین دلیل انتخاب یک طرح قدیمی کار چندان دشواری نخواهد بود. چرا که تعداد آنها بسیار انگشت شمار می باشد. یکی از طرح هایی که در گذشته و امروز توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است طرح باغ ارم می باشد. این طرح زیبا بر روی فرش 700 شانه و 1000شانه بافته شده و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. کسانی که به دنبال طرح های سنتی و اصیل می باشند طرح باغ ارم را در اولویت خرید خود قرار دهند. در ادامه به بررسی این موضوع بیشتر می پردازیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های طرح باغ ارم

اگر به دنبال یک فرش باکیفیت با طرحی زیبا هستید فرش باغ ارم یک محصول درجه یک برای شما می باشد. این محصول با الیاف صد در صد اکریلیک بافته شده و مقاومت بالایی در برابر آلودگی، حرارت، تابش مستقیم نور خورشید، پاخوردگی بالا و... دارد. طرح باغ ارم به تازگی بر روی فرش 1200 شانه نیز بافته شده به دلیل ظرافت بالا در بافت به فرش دستباف شباهت زیادی داشته و عموما به آن فرش دستباف گونه می گویند.

شما می توانید برای مطمئن شدن از برند محصول از طریق برچسب پشت فرش محصول خریداری شده خود را استعلام گرفته و از معتبر بودن آن آسوده خاطر شوید. چرا که اگر محصول شما اصل باشد نام برند در پشت فرش حک شده است.

فرش های باغ ارم در سایز های گوناگونی بافته می شود. این ابعاد شامل فرش 12 متری، فرش 9 متری و فرش 6 متری بوده و مابقی ابعاد در اندازه های قالیچه و پادری می باشند. اما اگر شما به دنبال یک فرش با سایز سفارشی می باشید، ابتدا باید متراژ مورد نظر را به شرکت تولید کننده تحویل داده و پس از مدت زمان کوتاهی فرش مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

قیمت طرح باغ ارم

از آنجایی که این طرح بر روی چند فرش با شانه و تراکم های گوناگون بافته می شود دارای قیمت های متفاوتی می باشد. شانه و تراکم و همچنین الیاف به کار رفته شده در فرش ماشینی تعیین کننده قیمت فرش می باشد. منظور از شانه و تراکم تعداد گره های موجود در طول و عرض فرش می باشد. به تعداد گره های به کار رفته در یک متر عرض فرش شانه یا تراکم عرضی گفته می شود. همچنین به تعداد گره های موجود در یک متر طول فرش تراکم یا تراکم طولی می گویند. برای محاسبه تراکم فرش باید به تعداد پود های موجود در دستگاه توجه کنید. در دستگاه های به روز بافت فرش های ماشینی عموما سه پود به کار برده می شود. به همین دلیل تعداد گره ها در یک متر فرش در عدد سه ضرب شده و نتیجه تراکم فرش می باشد. در نتیجه فرش های 700 شانه باغ ارم قیمت مناسب تری نسبت به فرش های 1200 شانه دارند.

فرش کاشان

برای خرید طرح باغ ارم و بسیاری طرح های اصیل دیگر مانند طرح افشان، طرح خشتی، طرح حوض نقره و... می توانید به سایت قالی کاشان مراجعه کنید. این فروشگاه معتبر تمام محصولات فرش ماشینی را در سایز های و طرح های گوناگون به مشتریان خود عرضه می کند. همچنین قیمیت فرش در سایت قالی کاشان طبق قیمت درب کارخانه محاسبه شده و ارسالشان به صورت رایگان به سراسر ایران می باشد.